En kaliteli cam filmi hangisi?

En kaliteli cam filmi hangisi?

En İyi 9 Cam Filmi Tavsiyesi

  • 3M Cam Filmi. 3M oto cam filmi konusunda sektörün önde gelen ismi.
  • Ziebart. Ziebart ömür boyu garanti sunan nadir markalardan biri.
  • LLumar.
  • Sonax Cam Filmi.
  • Dark Plus % 35 Siyah Açık Ton Cam Filmi.
  • Newdizayn Cam Filmi Amerikan Koyu Ton.
  • Nettedarikcisi Ozy Süper Koyu Siyah Cam Filmi Normal .

LLumar hangi ülkenin?

LLumar markası 1977 yılında ABD’de kurulmuştur ve 2001 yılında dünya piyasalarına açılmıştır. Ürün portföyümüzde çok çeşitli otomotiv cam filmleri, ticari ve mesken dekoratif cam filmleri, güvenlik, anti-graffiti ve dekoratif filmler bulunur.

2 numara cam filmi yüzde kaç?

Arka camlarda da bu cam filmi seviyeleri değerlendirilebilir. 2 numara cam filminde ise p görüş durumu söz konusudur. Sınırda olmasının yanında kullanımında da herhangi bir sakınca yoktur.

LLumar nerede üretiliyor?

Film üretimi ve teknolojisinde 55 yıldan fazla bir deneyimi olan Eastman, sektör lideri olarak yerini korumak için sürekli olarak makine, teknoloji ve istihdam yatırımı yapmaktadır. LLumar cam filmlerimiz ABD’de üretilmektedir.

En iyi cam filmi kaç numara?

Işık geçirgenliği %70’in üstünde olan yani ışığı %70’ten fazla geçiren cam filmlerinin kullanılması serbesttir. Cam filmi uygulayan yerlerde bu filmler 1 ve 2 numara olarak adlandırılır. 1 numara cam filmlerinin geçirgenliği yüksek, 2 numara cam filmlerinin ise ışık geçirgenliği biraz daha düşüktür.

LLumar cam filmi kaliteli mi?

Yüksek standartlarda performans sunmak üzere üretilen LLumar cam rengi kalitesi, renk tutarlılığı ve çizilmeye karşı dayanıklı kaplamasıyla tanınır. Yatırımınızı, sizi ve ailenizi korur, sizi etrafınızdaki dünyayı daha fazla keşfetmeye teşvik eder.

LLumar hangi seri?

Llumar ATC serisi filmler comfort seri olarak isimlendirilir. Film kalınlığı 44 mikrondur. ATR’den farkı güneş enerjisinin yansıtma miktarıdır. ATC serisi ATR serisine göre daha fazla güneş enerjisini aracın içerisine alınır.

2 numara cam filmi yasak mı?

Hangi Cam Filmleri Serbest? Işık geçirgenliği %70’in üstünde olan yani ışığı %70’ten fazla geçiren cam filmlerinin kullanılması serbesttir. Cam filmi uygulayan yerlerde bu filmler 1 ve 2 numara olarak adlandırılır.

2 numara cam filmi nasıl görünür?

2 Numara Cam Filmi Nedir Araba camlarında genellikle ön, yan ve arka kısımlarında kullanılan 2 numaralı cam filmi diğer cam filmlerine göre daha az mat ve görünür olmaktadır. Daha ince yapıya sahip olması kullanılışı kolaylaştırır ve diğer mat renkli olan camlara göre daha az dikkat çeker.

Cam filmi muayene kaç numara olmalı?

Cam film kalınlığına bakıldığında ise araç muayenesi için en çok 80 um olmalıdır. %98 UV korumalı yapıya sahip olması da cam filmi özelliklerinden arasındadır. Sürücünün arka görüşünde bulunan camlarda ise geçirgenlik durumunun %20 sınırının üstünde olup olmadığı da kontrol edilir.

Llumar hangi seri?

LLumar ATR nasıl?

LLumar cam filmleri, aracın güneşte uzun süre kalmasına rağmen sararma, solma olmadan uzun süre ilk halini koruyabilmektedir. ATR cam filmi, ATC cam filmine göre 1 mikron daha kalındır. Bu fark ışık geçirgenliği, ısıyı reddetme ve ışığı yansıtma oranlarında hissedilir derecede sonuçlara etki etmektedir.